Süper Lig devi, gol krallığında açık ara lider olan futbolcu için harekete geçti..detaylar burada

  • 1 year ago
  • 0

Ara tasima döneminde golcü futbolcuGeorgios Giakoumakis amaciyla harekete geçen Beşiktaş‘ın önerisi Venlo tarafından düşük bulunmuştu. Yunan basınına göre Beşiktaş, sezon nihayetinde tertemiz tek atilim yapmaya hazırlanıyor.

KADRODA TUTULMASI ZOR

Bu sezon Hollanda Eredivisie’ye damga vuran Georgios Giakoumakis’in yaz aylarında takımda kalmasının güç olacağı aktarılmakta. 18 takımlı ligde 15. sırada var olan Venlo, ligden düşerse gitmesine kati gözüyle bakılan Georgios Giakoumakis’in ligde kalınması vaziyetinde da kadroda tutulmasının çok güç olacağı belirtiliyor.

BEŞİKTAŞ’IN ISRARI SÜRÜYOR

Devre arasında Beşiktaş’ın oyuncuya baz alinarak ilgisi, müspet netice vermese de Capitano’nun haberine göre Beşiktaş’ın ısrarı sürüyor. dönem arasında ahenk gösteren ücret nedenler ile gerçekleşmediği anlatilan transferin yaz aylarında tekrar gündeme gelmesi bekleniyor.

TRABZONSPOR DA İLGİLENİYOR

26 yaşında olan golcü, bu sezon Venlo formasıyla Eredivisie’de çıktığı 24 mücadelede 24 gol, tek asistlik performans sergilerken toplamda da 27 mücadelede 27 gol, iki asistlik katkısıyla dikkat çekiyor. Gol krallığında açık ara lider durumdaki Giakoumakis’in ismi nihayet vakitte Süper Lig ekiplerinden Trabzonspor ile de anılmakta.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

betcup