2019 Yeniay Yay burcunda! 26 Kasım Yeniay burçlara etkileri

  • 11 Days ago
  • 0

Salı bugünü gerçekleşecek Yeniay 2019, Yay burcuna eşit geliyor. Bu Yeniay’dan en çok etkilenen burçlar Yay, İkizler, Başak ve Balık olacak. Etkilenen burçların, ani olaylar hasebiyle perişan sonuçlarla karşılaşmaları mümkün. Yeniay Yay burcuna tesirleri neler? Boğa, Oğlak ve Başak burçlarında İzdivaç etme görünüyor. Peki, hangi burcu ne bekliyor?

2019 YENİAY NE ZAMAN?

26.11.2019 İstanbul saatiyle 18:06’da Yay burcunun dört derecesinde tek Yeniay gerçekleşecek. Yeniay’la birlikte çalışma hayatı, sağlık, evcil hayvanlar ile alakalı olaylar gündemimizde olabilir. Yeniay’lar genel manada başlatma enerjisi taşırlar. ama bu Yeniay, ani olaylar alana getirecek tek enerji taşıyor. Ortaklık veyahut eş hasebiyle kazanç kaybı riskine dikkat. İçten canınızı sıkan Bir takım konulardaki düzelmeler ise; kalbinize rahatlık verebilir.

YENİAY’DAN EN ÇOK ETKİLENEN BURÇLAR HANGİLERİ?

Yeniay’dan en çok etkilenecek burçlar; Yay, İkizler, Başak ve Balık burcunun evvel on gününde doğanlar olacak. Yeniay hatıranda kavuşum yapan sabit yıldız etkisiyle; fanatik tavırlar alana çıkabilir. aynı zamanda iyi niyetli yardımlar ve tertemiz Bir takım rehabilitasyon yöntemlerinin bulunacağını da öngörebiliriz.

BURÇLARI NELER BEKLİYOR?

Yeniay’la birlikte; Boğa, Oğlak ve Başak burçlarının evvel on gününde doğanlar ani tek İzdivaç etme kararı alabilirler. yükselen de ise; İkizler burcu var. dahada araştırmacı ve heyecanla devinim etmek bu iki hafta amaciyla iyi olacaktır. Bazıları münakaşa hasebiyle işten ayrılabilirler. Yeniay anındaki su üçgen açısı tesiriyle de; özellikle Akrep, Yengeç ve Balık burçlarının 2. on gününde doğan ve çalışma hayatı olanlar için, hayallerindeki kazançlara ulaşma fırsatı var.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir