Oyuncu Demi Moore’dan korkunç itiraf: Annem 15 yaşımda uğradığım cinsel istismara göz yumdu

  • 4 Months ago
  • 0

Hollywood‘un yıldız isimlerinden var olan Demi Moore, hayatını anlattığı kitapla hatri sayilir büyüklükte ses getirdi. 56 yaşında olan oyuncu, arka arda yaptığı itiraflarla da gündemin konuşulan tek numaralı isimlerinden.

“HAYATIMIN EN KARANLIK DÖNEMİ”

Diane Sawyer’ın üstlendiği Good Morning America isimli tv programına konuk var olan ve burada kitabından laf eden Moore, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Demi Moore, çocukluğu süresince devamlı taşınmak zorunda kaldıklarını ve hayatının en kaotik dönemlerden tek tanesini bu süreçte yaşadığını dile getirdi.

Moore, Geçtiğimiz günlerde kendisinden 15 ıslak minik Daha önceki eşi Ashton Kutcher’ın kendisini üçlü cinsel ilişkiye zorladığını söylemişti.

CİNSEL İSTİSMAR İTİRAFI

deneyimli oyuncunun itiraflarının ardı arkası kesilmezken, 15 yaşında uğradığı cinsel istismarla alakalı korkunç tek İzah dahada geldi. Moore’un anlattığına göre annesi Virginia King, gittikleri barlarda erkekler tarafından kolayca ayrım edilmeleri amaciyla Daha toy kızlığa tertemiz geçmekte var olan Demi’yi de yanında götürüyordu. Demi Moore’un kitabında da anlattığı ve dünyaya evvel kez açıklama ettiği korkunç olay da bu dönemde gerçekleşti.

500 DOLAR ALDI

tek gece bardan döndüklerinde, annesi 500 dolar karşılığında, Demi Moore’dan yaşça hatri sayilir büyüklükte tek erkeğin ona cinsel istismarda bulunmasına göz yumdu. Bu korkunç olay gerçekleştiğinde Demi Moore Yalnızca 15 yaşındaydı. Moore, olayı kitabında bu olayı açıkça dile getiriyor.

BİRÇOK sefer ÖLDÜRMEYE ÇALIŞTI

New Mexico’da dünyaya gelen Demi Moore’un babası, meşhur oyuncu Daha dünyaya gelmeden onu ve annesini terk etmişti. Demi Moore, annesinin ani çok kez kendini öldürmeye çalıştığını da anlattı.

Haberin videosu amaciyla tıklayınız
önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir