Neymar’ın istekleri dudak uçuklattı

  • 5 Months ago
  • 0

Fransız ekibi PSG’de oynadığı futbolla değil skandal davranışlarıyla ön plana çıkan Neymar, tekrar gündem alana getirecek tek olayın altına imzasini attı. Geçtiğimiz sezonun yaz tasima döneminden beri takımdan ayrılacağı konuşulan Brezilyalı yıldız, şimdiden hususi isteklerinin bulunduğu tek liste hazırladı.

27 yaşında olan oyuncunun bu talepleri ise şimdiden gideceği takimi kara kara düşündürmeye başladı. Neymar’ın listesinde hususi yardımcılar, lüks ev ve sınırsız tayyare bileti benzeri maddeler de bulunurken kazanacağı her kupa başına da bonus istediği öğrenildi.

İşte Neymar’ın istekleri:

45 milyon avro aylık (286 milyon TL)

Şampiyonlar Ligi (bonusu)

Lig şampiyonluğu bonusu

Her kupa amaciyla ayrı bonus

30 gol bonusu

Duran topları kullanma

üç lüks araba

Sınırsız tayyare bileti

tek lüks ev

tek şoför

üç yardımcı

TECAVÜZ SUÇLAMASI

Fransa liginde Paris Saint-Germain ile şampiyonluk galip gelen yıldız futbolcu Neymar, Paris’te model Najila Trindade’ye tecavüz etmekle suçlanmıştı. Neymar ise kendisine tuzak kurulduğunu söylemişti. Skandal olayda o geceye ait görüntüler alana çıktı.

TARAFTARA YUMRUK ATTI

Fransa Kupası final maçının derhal peşinden tek taraftarlarina yumruk atan Paris Saint-Germainli (PSG) yıldız futbolcu Neymar’a üç mücadele men cezası verildi.

Fransa Futbol Federasyonundan yapılan açıklamada, Rennes’le geçen ay oynanan kupa finalinin derhal peşinden tek taraftarla gerginlik yaşayan ve taraftarlarina fiziki saldırıda bulunan PSG’li yıldız oyuncuya üç mücadele men cezası verildiği belirtildi.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir