Tercihiniz NART Enerji Olsun

  • admin
  • 8 Months ago
  • 0

Tercihiniz NART Enerji Olsun

Yüksek Teknoloji performansı sayesinde ürünlerin kalitesi ve tecrübeli ekip sayesinde danışmanlık projelendirme Anahtar teslimi gibi çözümler ve destekler sağlayarak da ön plana çıkan ve dev hizmet kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. Sistem şebekelerinin planlanmasını sayesinde mevcut sistemlerinde modernleştirilmesi sağlanarak en son teknoloji ürünlerin ve profesyonellik kalitesini aynı anda yaşatan tarife danışmanlığı gibi Etkin çözümlerle kaliteli hizmet sunmaktadır.

Tüm sektörleri bağımlılığı ile meydana gelen enerji sektöründe Yurtiçi ve yurtdışında en geniş kapsamlı alanlarında risk yönetimi ve değişim süreçlerinde Elektrik Faturalarında Yüzde 5 Tasarruf ile ön plana çıkan bir sisteme yer vermektedir.

Elektrik enerjisi gibi depolanmasına neden olan ve üretilmekte olan enerjinin de iletilmesi gibi her an sürekli ve devamlı çalışmasıyla da bu sistemlerin kurulması oldukça mümkün olmasının yanı sıra en son teknolojili sağlamaktadır. Enerjinin miktarına göre de değerlendirme yaparak kalitenin ve düşük maliyetli üretimin yanında en verimli şekilde de dağıtmasına önem vererek de hizmet kalitesinde en büyük etkiyi sağlamaktadır.

Neden NART ENERJİ?

Enerjinin önem vererek bu sektördeki tesisleşme ve lojistik hizmetlerinin bir arada bulunduğu iletişim hatları yapımı ve bu durumu etkileyen birçok coğrafi etmenler de göz önünde bulundurarak kamusal bağlantılar mevzuat gibi yüksek risk yönetimi hizmetleri yaşam garantili işletmelerin Vazgeçilmeyen bir unsuru haline dönerekten enerji ve alt yapısında müşteri odaklıdır. GöpGşpEph, önem vermektedir. Gün öncesi piyasasına ilişkin piyasa katılımcılarının da önemli yükümlülükleri piyasaya göre lisansı tüzel kişiler gün öncesi piyasasına katılabilme gibi durumlar söz konusudur ve gün içi piyasaya veya kesinleşmiş günlük üretim planı emre amade kapasite ile Takip ediliyor tahakkuk edilen ücretler iade ediliyor bununla birlikte fazla alınan ücretleri iade ediyor ve faiziyle geri alınıyor ve en önemlisi de elektrik faturalarında %5 tasarruf imkanı sağlamaktadır. Uzlaştırma hesaplarında sonucu piyasaya bağlı kalarak da katılımcıların gün boyunca dengeleme faaliyetlerine ilişkin olarak bir faturama döneminden geçirdiğimiz için her gün piyasa işletmecisine ödeyeceği ya da piyasa işletmecisi tarafından da piyasa katılımlarına içeren günlük avans ödeme bildirimi ya da piyasa işletmecisi tarafından Merkezi uzlaştırma Bankası aracılığı ile de katılımcılara duyurulmaktadır.önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir