Bağcılar’da savaş gibi park kavgası: 2 ölü, 7 yaralı

  • 9 Months ago
  • 0

İstanbul Bağcıar’da park tartışması hasebiyle iki grup arasında çıkan tartışmada iki kişi öldü, 7 kişi yaralandı.

olay geçtiğimiz Perşembe akşamı Bağcılar Çınar Mahallesi’nde yaşandı. Olayın yaşandığı sokağın tek yol ilerisinde esnaf var olan tek kişi aracını tek kebapçı dükkanının önüne park yapmak istedi. Bu sırada kebapçıda çalışanlar şahsa aracını buraya çekmemesini iletti ve aralarında münakaşa yaşandı. münakaşa kısa müddette dövüşe dönüşürken, aracını park yapmak istek eden şahsın yakınları da olay adina gelince dövüş büyüdü. Yaşanan dövüş ette kebapçı dükkanına taşlarla saldıran şahıslar dükkanın içerini harp alanına çevirdi. Bu sırada kebapçıda bulunanlar da gruba silahlarla karşılık verdi.

ORTALIK BİR ANDA SAVAŞ ALANINA DÖNDÜ

Açılan ateş neticesi dükkana saldıran şahıslardan Mehmet B. ve Mustafa Y. olay yerinde hayatını kaybederken, 7 kişi de çeşitli yerlerinden yaralandı. Yaşanan bu olay sonrasına olay adina çok sayıda zabita ve sağlık ekibi derhal sevk edildi. olay adina gelen zabita ekipleri sokağa kimseyi sokmazken yaralılar ambulanslarla çevre hastanelere kaldırıldı.

KAVGA SANİYE SANİYE KAMERAYA YANSIDI

Bağcılar’da dehşet dolu anlar çevrede bulunan tek yurttaş tarafından saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde dükkanın önünde dövüş eden şahıslar ellerine ne geçirirse dükkana atmaya ve camlarını kırmaya başlıyor. Bu sırada silah sesleri yükselmeye başlıyor ve tek şahsın yere düştüğü görülüyor. zabita ekipleri yaptıkları çalışma sonrasında üç zanlıyı gözaltına alırken, olayla alakalı geniş çaplı tahkikat başlatıldı.

Kaynak: İHA
önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir