Yücel İldiz: Gerekli puanları alıp hedefi yakalayacağız

  • 3 Months ago
  • 0

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Abalı Denizlispor’un teknik patronu Yücel İldiz, dahil alan kayıplarını hep deplasmanlarda telafi ettiklerini belirterek, “Bize yetecek civarindan puanı netlikle alacağımız inancı içerisindeyim. Bunlardan biri de Gençlerbirliği maçı.” dedi.

Ligin 32. haftasında 5 Mayıs sektör bugünü lider Gençlerbirliği’ne konuk olacak Abalı Denizlispor’da teknik patron Yücel İldiz, idman öncesi gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Abalı Denizlispor olarak bugüne civarindan hep ağırbaşlı mücadeleler oynadıklarını, özellikle dahil alan maçlarında şanssızlıklar yaşadıklarını ifade eden İldiz, şunları kaydetti:

“Oyuncu arkadaşlarım Sahiden müthiş efor sarf ettiler. Camiamız bizi inanılmaz destekledi. belli tek süre dahil alan maçlarında onları üzdüğümüzü biliyoruz. elbette bu belli tek süre hemide oyun yapımızdan kaynaklanıyor hemide özellikle rotasyonda çok oyuncu kullanmadık belli tek kadro ile devamlı ayni ritimde devam ettik. doğal dahil alan maçlarına gelen takımların da bize karşı kapalı oynamaları ki, bendeniz hepsini sayabiliyorum. Biz çözseydik Başka bir deyişle kimseye bu konuyla alakali ’Niye bunun benzeri oynadın’ diyemeyiz. Bunların da tesiri var. Belki belli tek süre da gerileme oldu. Ama bütün bu dahil alan kayıplarını elbette hep deplasmanlarda telafi ettik. var olan nihayet üç maçımızda da camiayı en işi şekilde temsil edip hedefi yakalayacağımıza inanıyorum.”

Ligin boyunun iyice kısaldığının altını çizen İldiz, “3 mücadele var. Bize yetecek civarindan puanı netlikle alacağımız inancı içerisindeyim. Bunlardan biri de Gençlerbirliği maçı. Hafta sonu nasıl tek skor çıkar, nasıl tek Strateji uygulayacağız her birlikte göreceğiz. İhtiyaç duyulan puanları alıp hedefi yakalayacağız.” diye konuştu.

Gençlerbirliği mücadelesi hazırlıkları

Yeşil-siyahlı ekip, Gençlerbirliği maçının hazırlıklarını Haluk Ulusoy Tesisleri’nde teknik patron İldiz idareninde gerçekleştirdiği antrenmanla sürdürdü.

Isınma hareketleriyle başlayan idmanda futbolcular, topla devamlılık çalışması yaptı. İdman, çift kati duvar mücadeleyle tamamlandı.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir