Lionel Messi: Ronaldo’ya Karşı Oynamak Güzeldi

  • 4 Months ago
  • 0

Barcelona ve hayat futbolunun yıldız ismi Messi, İspanyol basınında AS gazetesine konuşarak heyecan edilen Bir hayli suale cevap verdi. tekrar Arjantin ulusal takımına dönme kararının eleştirildiğini söyleyen yıldız futbolcu, hayat futbolunda en hatri sayilir büyüklükte rakibi olarak gösterilen Cristiano Ronaldo’dan da övgü dolu sözlerle bahsetti.

“KUPALAR KAZANMAK İSTİYORUM”

Lionel Messi tekrar Arjantin ulusal takımına çağrılmasıyla alakalı çok fazla eleştirildiğini söylerken, “6 yaşımdaki Erkek çocuğum bana seni neden çarmıha geriyorlar diye sordu. bendeniz de ona Yalnızca tek avuç insanın bunu yaptığını söyledim. art dönme kararım sebebinden eleştiriler aldım ama kimseye tek şey kanıtlamak zorunda değilim. art döndüm çünkü artık Arjantin ulusal takımında da kupalar kazanmak istiyorum.” dedi.

“HALA REAL MADRİD’DE OLSA HARİKA OLURDU”

Lionel Messi hayat futbolundaki en hatri sayilir büyüklükte rakiplerinden Cristiano Ronaldo ile alakalı ise, “Zor olsa dahi Ronaldo’ya karşı oynamak güzeldi. Ronaldo, Real Madrid’deyken kupa kazanmayı severdim. Daha Real Madrid’de olsa mükemmel olurdu. Juventus’a hatri sayilir büyüklükte saygı duyuyorum. mükemmel oyuncuları var. kuvvetli tek takımlar ve Ronaldo’nun gelişiyle dahada da güçlendiler.” dedi.

(Futbol Arena)

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir