Fenerbahçe, Visca’nın Peşinde! Ali Koç Bizzat İlgilenecek

  • 8 Months ago
  • 0

Kanatlarına skorer futbolcular tasima etmek istek eden Fenerbahçe, Başakşehir’in yıldız futbolcusu Edin Visca’yı kadrosuna katmak istiyor.

Fanatik’in haberine göre Sarı-Lacivertliler ile Edin Visca’nın isimi uzunca yıllardır anılıyor. Fenerbahçe nihayet olarak geçtiğimiz yaz tasima döneminde Boşnak futbolcunun peşine düştü ama bütün çabalara karşın işi bitiremedi. Visca, bu sezon da istikrarlı performansını sürdürerek Başakşehir’in dorukta yer almasını sağladı. Üstelik Bosna Hersek ulusal Takımı’nın da dayanilmaz isimlerinden biri oldu. Fenerbahçe, formunu iyice artıran Visca amaciyla bu yaz tek sefer dahada girişimlerde bulunmayı planlıyor.

BAŞKAN ALİ KOÇ BİZZAT İLGİLENECEK

Ersun Yanal, takımdaki skorer oyuncu eksikliğini 29 yaşında olan yıldızla yüklemek istiyor. Edin Visca, gol ve asistlerinin yanı sıra yıllardır mücadele kaçırmadan oynayarak istikrarıyla da ön plana çıkıyor. Boşnak yıldızı Başakşehir’den koparmak basit değil. ama tarihinin en perişan sezonunu yaşayan Fenerbahçe’de reis Ali Koç, şampiyonluk kadrosu kurmak amaciyla gözünü karartmış durumda. reis Koç, gerekirse bu transferle kendisi ilgilenebilir.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir