Çarpışma’ya, Kadir ve Zeynep’in Öpüşme Sahnesi Damga Vurdu

  • 5 Months ago
  • 0

Sevilen sıra Çarpışma, 13’üncü bölümle izleyicinin karşısına çıktı. Cansız’ın alana çıktığı heyecan dolu bölümde, Kadir hayatında hiç görmediği annesi Asiye ile evvel kez tek araya geldi. Kadir annesine kendisini neden bıraktığının hesabını sordu. Kadir ve Zeynep’in yıllar ardindan aşklarını itiraf ettikleri ve öpüştükleri oyun alani/sahne ise diziye damga vurdu.

AŞKIN TADINI ÇIKARMAYA BAŞLADILAR

Show TV’nin Ay Yapım imzalı dizisi Çarpışma 13. nihayet bölümüyle 7 Mart Perşembe akşamı ekrana geldi. Çarpışma nihayet kisimda çarpıcı gelişmeler yaşandı. Kadir ve Zeynep arasındaki buzlar eridi ve aşkın tadını çıkarmaya başladılar.

KADİR ZEYNEP’İ ÖPÜYOR

Çarpışma nihayet kisimda Kadir ve Kerem meyhanede otururken taraf masalarına Zeynep ve Cemre geldi. Kadir’in Kerem’e geçmişteki aşk hatırasını anlatmasını duyan Zeynep, Kadir’i dışarıya çağırdı. Meyhanedeki var olan bitenden ardindan Kadir’i dışarıya çağıran Zeynep, Kadir’den söyledikleri sebebinden hesap soruyor. İzdivaç etme öneri edeceğini bilmediğini söyleyen Zeynep, Kadir’e canını çok acıttığını söylüyor. Zeynep, severken gitmenin ne civarindan güç olduğunu anlattıktan ardindan Kadir’e onsuz geçirdiği her vakit can verdiğini söylüyor. Bu münakaşa sonrası ise Kadir tek anda Zeynep’i öpüyor.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir