Evden Kaçan 2 Kız, Bileklerini Keserken Bulundu

  • 6 Months ago
  • 0

Kayseri’de ailelerine intihar edeceklerini söyleyerek haneden ayrılan B.Ö. (21) ve C.D. (25), parkta bıçakla bileklerini keserken bulundu. Kendilerine müdahale eden sağlık ekiplerine “Gidin, bizim canımız yanmıyor” diyen kızlar, inandirma çabalarının derhal peşinden hastaneye kaldırıldı.

Melikgazi kazasi Battalgazi mahallesi Otlu Sokak’ta oturan B.Ö. ve C.D., Bir gün evvel erken bilinmeyen nedenle aileleriyle tartıştıktan ardindan intihar edeceklerini söyleyerek haneden ayrıldı.

POLİSLER SAĞLIK EKİPLERİNE havadis VERDİ

Ailelerin havadis vermesi üstüne polis, B.Ö. ve C.D.’yi bulmak amaciyla çalışma başlattı. Bir gün evvel akşam saatlerinde Kocasinan kazasi Serçeönü Mahallesi’nde bulunan barış Manço Parkı’nda iki toy kızı bileklerini keserek kendilerine zarar verdiğini görenler, zabita ve 112 aciliyetli Servis’e havadis verdi.

“BİZİM CANIMIZ YANMIYOR”

Gelen sağlık görevlileri, bıçakla bileklerini kesen kızlara müdahale etmek istedi. ama B.Ö. ve C.D, “Gidin, bizim canımız yanmıyor” diyerek evvel bunun için destur vermedi. B.Ö. ve C.D., dahada ardindan zabita ve sağlık ekipleri tarafından zorlukla inandirma edilerek ambulansla Kayseri Şehir Hastanesi’ne kaldırıldı.

Kaynak: DHA
önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir