4 yıl sınırsız kilometre garantisi!

  • 8 Months ago
  • 0

Premium segmentte tek evvel var olan bu garanti uygulaması kapsamında; 01.01.2019 ve sonrasında trafiğe çıkan otomobiller için, evvel iki sene süresince binek otomobillerin kaporta işlemleri dahil bakım ve onarımlarının itinali olarak Mercedes-Benz görevli servislerinde yaptırılması halinde, 4’üncü sene sonuna civarindan olabilitesi çok garanti kapsamı fiyatsız olarak sunuluyor. Bu hizmet ile yasal garanti süresini izleyen 24 ay süresince kilometre sınırı olmaksızın Mercedes-Benz marka otomobillerde oluşabilecek, garanti dokümaninda ve “Kapsam Dışı Durumlar” haricinde, malzeme ve montaj kaynaklı bütün arızaların onarım bedeli Mercedes-Benz Türk A.Ş. tarafından karşılanıyor.

Hizmet paketinden istifade etmek amaciyla Mercedes-Benz marka binek otomobillerin 48’inci ayın sonuna civarindan mevzubahis bakım ve onarım işlemleri için, garanti belgesindeki koşullar kapsamında, itinali olarak Mercedes-Benz görevli servislerine giriş yapmaları gerekiyor.

Garanti kapsamında; malzeme veyahut montaj kaynaklı teknik arızadan dolayı arızalanan bütün parçalar, işçilik bedeli de dahil olmak üzere kapsam dahilinde olurken, belirlenmiş şartlar dahilinde fiyatsız olarak da onarılıyor. Bu tertemiz garanti süresi, aracın trafiğe çıkış tarihinin 48’inci ayında ise sona eriyor.

Tüm nihayet dakika haberleri amaciyla tıklayın.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir