Yazılım Uzmanı Sevdiği Kadından Özür Dilemek İçin Ankara’dan İstanbul’a Yürümeye Başladı

  • 7 Months ago
  • 0

Ankara’dan 20 Aralık Perşembe bugünü yürümeye başlayan E.A. Nallıhan’ın Çayırhan Mahallesi’ne ulaştı.

Ankara’da yaşayan 29 yaşında olan yazılım uzmanı E.A, izdivaç etmeyi düşündüğü kız arkadaşının kendisini terketmesi üzerine, kendisini affettirmek için, 16 gün içinde hedefine ulaşmayı planladığı tek yürüyüşe başladı.

YÜRÜYÜŞÜNÜ İSTANBUL’DA TAMAMLAMAYI DÜŞÜNÜYOR

İsminin açıklama etmesini istemeyen toy E.A, Ankara’dan başladığı yürüyüşü İstanbul’da noktalamayı düşünüyor. ara ara mola vererek geceyi de yanında taşıdığı çadırda geçiren E.A, bu erken Nallıhan’ın Çayırhan Mahallesi’ne erişti ve yürüyüşünü sürdürüyor.

Kendisini her yerden engelleyen sevdiğine verdiği değeri bu şekilde göstermek amaciyla yola çıkan E.A, “Beni seven tek insanı kırdım ve üzdüm. Bu durum beni çok üzdü. Çevremden yürüyüş yap spor yap benzeri telkinler aldım. Bu sebepten dolayı bendeniz de sevdiğim, kırdığım insana yürümeye karar verdim. Ankara’dan İstanbul’a yürüyeceğim.”

“EVLENME TEKLİFİ ETMİŞTİM”

“Kendisi direk iletişim kurmamı istemiyor ve her yerden engelledi. Bu yürüyüşüm ile kendisine erişmek benzeri hedefim var. ayni vakitte da bu araç ile kendisinin benim amaciyla ne civarindan kıymetli olduğunu göstermek istiyorum. Kendisi benim amaciyla çok kıymetli tek insandı. İzdivaç etme önerisi etmiştim ve ailem bununla alakalı tasarı yapmaya başlamıştı. aynı zamanda bu yürüyüş ile yasamsal tek ileti saglamak istiyorum.”

ahenk gösteren ücret sıkıntılar, kişisel hırslar v.b. vaziyetler hasebiyle eşlerine, çocuklarına veyahut sevdikleri kıymet verdikleri insanları ihmal etmesinler. vakit akıp geçiyor ve hepimizin kısıtlı tek zamanı var. Bu zamanı size kıymet veren ve seven insanlarla değerlendirmek gerektiğini düşünüyorum. Bu yürüyüşü 16 vakit içinde bitirmeyi planlıyorum” dedi. – ANKARA

Kaynak: İHA
önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir