Süper Loto sonuçları 20 Aralık… Süper Loto sonuçlarına göre umutlar gelecek haftaya kaldı!

  • 5 Months ago
  • 0
  • social-facebook
  • social-twitter
  • social-googleplus
Süper Loto’da beklenen neticeler açıklandı. 20 Aralık tarihindeki Süper Loto çekilişi amaciyla bayilere koşan vatandaşlar kuponlarını denetim etmek istiyor. Süper Loto’da vatandaşlar 6 bahtlı rakamı bilerek dev ikramiyenin sahibi olmak istiyor. onuncu hafta bahtlı rakamları iyi bilen çıkmadı, haftaya dahada hatri sayilir büyüklükte tek ikramiye verilecek. İşte Süper Loto çekiliş sonuçları…

Süper Loto çekiliş sonuçlarının açıklanmasının derhal peşinden hatri sayilir büyüklükte ikramiyenin sahibi kim olacak heyecan ediliyordu ama bahtlı numaraları iyi bilen çıkmadı. ulusal Piyango’nu en çok devreden oyunu var olan Süper Loto’da talihli çıkana civarindan tur ayni ritimde devam edecek. Vatandaşlar şimdiden istikbal hafta 5 milyonu bulması  öngörülen ikramiye amaciyla kolları sıvadı. İşte Süper Loto çekiliş sonucu…

SÜPER LOTO SONUÇLARI 20 ARALIK

20 Aralık Süper Loto neticesi içinde 5 iyi bilen 66 kişi 7 bin 258 Lira kazandı. dört iyi bilen 3460 kişi 148 Lira kazanırken, üç iyi bilen 65 bin kişi 13 Lira kazanmayı dogruluk etti.

Süper Loto sonuçlarına göre galip gelen numaralar:  7 – 13 – 21 – 28 – 37 – 54

SÜPER LOTO OYUNUNU ÖZELLİKLERİ

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek var olan 6, 5, 4, ve üç sayının doğru olasılık edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş hususi çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun tasarınına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek vakit ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması şartıyla bayiler ve İdarece için Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden bu yana tek sene geçtikten ardindan vakit aşımına uğrar.

Sistem tarafından onay edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, vakit aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. tek bilete ikramiye ödenebilmesi amaciyla asgari çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve art yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Süper Loto oyununda hatri sayilir büyüklükte ikramiye iyi bilen olmadığı sürece başka haftalara devredecektir.

Tüm nihayet dakika haberleri amaciyla tıklayın.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir