Maltepe Belediyesi’nden işitme engelliler için farkındalık klibi

  • 12 Months ago
  • 0

Türkiye Sağırlar ulusal Federasyonu ve Maltepe Belediyesi üç Aralık hayat Engelliler bugünü öncesi, anlamlı tek çalışma gerçekleştirdi. Siyaset, sanat, tarih ve tv dünyasından Bir hayli meşhur isim, engellilere destek emeliyle kamera karşısına geçti ve Ayten Alpman’ın “Memleketim” şarkısını işaret diliyle seslendirdi.

Aralarında cumhuriyet milletçe partisi genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, tarihçi yazar İlber Ortaylı, tiyatro sanatçısı Genco Erkal, Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, havadis spikeri Seda Öğretir, Savaşçı dizisi oyuncuları Sarp Levendoğlu, Burç Kümbetlioğlu, Berk Oktay’ın bulunduğu meşhur isimler, gaziler ve işitme engellilerle birlikte, işaret dilini kullanarak şarkıya eşlik etti. yasamsal medyada yayınlanan klip, hatri sayilir büyüklükte alaka gördü.

“ONUR ÖDÜLLERİ” SAHİBİNİ BULUYOR

Maltepe Belediyesi ve ülkemiz Sağırlar ulusal Federasyonu’nun, üç Aralık hayat Engelliler bugünü hasebiyle mühim tek organizasyon gerçekleştirecek. Maltepe Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde yapılacak var olan “DUY BENİ Memleketim” etkinliğinde, ülkemiz Sağırlar ulusal Federasyonu tarafından engellilere baz alinarak katkı veren ve çalışma gerçekleştiren kuruluş ve kuruluşlara “Onur Ödülleri” verilecek. Ödül alacak kişi ve kurumlar ise şöyle: Fenerbahçe Spor Kulübü, Fox TV, Star havadis genel Yayın Yönetmeni Nazlı Çelik, NTV havadis Spikeri Seda Öğretir, Dr. ender Saraç, oyuncu Mert Fırat, iş insanı Cemil Can Akan ve Çağlar Çokçetin, Çocuk Eğitim Derneği Başkanı Dr. Ömer Cenker Ilıcalı.

İŞTE İLGİ ÇEKEN O KLİP

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir