Açılışa Özel Yüzde 25 İndirim! Amazon Türkiye Mağazasını Açtı

  • 8 Months ago
  • 0

Türkiye’deki tüketiciler bugünden bu yana Amazon.com.tr/fashion üzerinden moda mağazasında bulunan ürünlere, 50 Lira üzerindeki siparişlerde fiyatsız emin teslimat ayrıcalığıyla ulaşabilecek. Amazon’dan yapılan yazılı izaha göre, bu erken kullanıma sunulan Amazon.com.tr moda mağazasında tüketiciler açılış gününe hususi fiyatlar ve seçili ürünlerde ekstra yüzde 25 indirime sahip olacak.

ÜRÜN YELPAZESİ VE TESLİMAT SEÇENEKLERİ ARTIRILACAK

izahta görüşlerine yer verilen Amazon.com.tr Ülke Müdürü Sam Nicols, “Amazon olarak amacımız, müşterilerin web üzerinden almak isteyebilecekleri her şeyi, ahenk gösteren fiyatlarla sunan, hayat üzerindeki en alıcı odaklı şirket olmak. Bugün, türk mali ve yabancı Bir hayli markanın surat binlerce ürününü Türkiye’deki müşterilerimizle moda mağazamız üzerinden tek araya getirmenin heyecanını yaşıyoruz. Önümüzdeki aylar içinde, mahsul yelpazemizi ve teslimat seçeneklerimizi artırarak en iyi alıcı hizmetini saglamak yerine Amazon.com.tr’deki faaliyetlerimizi geliştirmeye ayni ritimde devam edeceğiz.” değerlendirmesinde bulundu.

Amazon.com.tr Satıcı Hizmetleri Ülke öncüsü Alpagut Çilingir, “Amazon olarak, satıcıların e-ticaret faaliyetlerini geliştirmeleri ve satışlarını artırmaları amaciyla çeşitli araçlara ve programlara yatırım yapmaya ayni ritimde devam ediyoruz. Moda mağazamızın açılmasıyla birlikte Türkiye’nin dört tek yanındaki minik ve hatri sayilir büyüklükte ölçekli işletmeler, Amazon.com.tr/fashion üzerinden e-ticaretle işlerini büyütme fırsatı yakalayacak.” ifadelerini kullandı.

7 GÜN 24 SAAT ONLİNE SATIŞ DESTEĞİ

Verilen bilgiye göre, Amazon Fashion’ın açılması ile birlikte Türkiye’de moda alanında faaliyetlerini yürüten işletmeler, rastgele tek mahsul listeleme ücreti olmadan ürünlerini Türkiye’nin dört tek yanındaki müşterilere satabilecek. Amazon bu işletmelere, listeleme araçları, 7 vakit 24 saat online satış desteği, açık ve şeffaf satış koşulları, rapor ve analizler benzeri satış artırmaya destek olacak hizmetler sunuyor.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir