İstanbul Komedi Festivali’nde dünyada bir ‘ilk’e imza atıldı

  • 6 Months ago
  • 0

‘İstanbul güldürü Festivali’, havaya da taşındı. BKM ile Pegasus sema Yolları işbirliğiyle yeryüzünde tek ‘ilk’e imzasini atarak tarifeli uçaktaki yolculara stand – up gösterisi yapıldı.

Habertürk’ten Mehmet Çalışkan’ın haberine göre Adana uçağındaki yolcular, uçuşun 15’inci dakikasında karşılarında kabin görevlisi kıyafeti giymiş var olan eser Yenenler’i görünce oldukça şaşırdı. Gösterisine “‘BKM, bana İstanbul güldürü Festivali’nde sahneye çıkar mısın?’ diye sordu. bendeniz de ‘Elbette. Havada karada çıkarım’ dedim. Onlar ‘Havada’ bölümünü ciddiye almışlar” sözleriyle başlayan Yenenler, uçaktaki yolcularla tek tek hasbihal edip yiyecek -içecek servisi yaptı.

Adana’ya inişten ardindan BKM’nin CEO’su Zümrüt Arol Bekçe ile Pegasus Havayolları’nın CEO’su Mehmet T. Nane’nin ev sahipliğini yaptığı gezide evvel Tarsus Şelalesi’nde aş yendi. derhal peşinden Daha önceki Tarsus hanelerinin olduğu sokakları, ST. Paul’un hanesi ve Kleopatra ile Marcus Antonius’un buluştuğu Kleopatra Yolu gezildi. eser Yenenler, yolda resim çektiren tek gelinle damadın mutluluğunu paylaştı.

Eser Yenenler’in İstanbul’a dönüş uçağında da gösterisini tekrar ettiği organizasyon amaciyla Zümrüt Arol Bekçe “Pegasus ile birlikte hazırladığımız bu sürpriz program yolcular tarafında öylesine iyi karşılık buldu ki… Ne mutluluk dolu ki bize kahkahaların ülkemizin semalarında yükseldiği tek festivalimiz var diyoruz” dedi.

Mehmet T. Nane ise görüşlerini ‘Sektörde Bir hayli yeniliğin öncülüğünü yapıyoruz. Uçakta Stand – up da bu kapsamda BKM ile birlikte Türkiye’de tek ilke imzasini attığımız ve misafirlerimize değişik tek uçuş deneyimi sunduğumuz çok keyifli ve ayrıcalıklı tek proje oldu” sözleriyle dile getirdi.

‘Söyleyin de birlikte Gülelim’ sloganı ile 18 Kasım’a civarindan ayni ritimde devam edecek var olan ‘İstanbul güldürü Festivali’, stand-up’tan tiyatroya oyunlarına, hususi şovlardan bebek etkinliklerine civarindan değişik başlıklarda 80’nin üzerinde performans yer alacak.

Eser Yenler ile etkinliğe katılanlar Tarsus’daki ST. Paul’un vitrin içinde savunmaya alınmış var olan iki bin senelik evini de gezdi.

 

  

 

 

 

 

 

 

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir