Otomobili kirala adresine gelsin!

  • 11 Months ago
  • 0
Garenta, uzunca asama ve kısa asama kiralama hizmetlerinin yanı sıra saatlik kiralama uygulaması MOOV ile müşterilerinin bütün ihtiyaçlarına cevaplamaya çalışıyor!

Mobil uygulama üzerinden rastgele tek ücret ödemeden aza olunabilen MOOV by Garenta, evvel etapta İstanbul, İzmir, Çeşme ve Bodrum’da hizmet veriyor. 700 araç ile çalışmalarına başlayan MOOV, tek sonraki günlerde etkinlik gösterdiği illerin sayısını artırmayı hedefliyor.

shutterstock_367361063-kopya

MOOV kullanıcıları uygulama aracılığıyla istediği aracı adresine çağırabiliyor. İstenilen araç en kısa müddette vale hizmeti ile kullanıcılara ulaştırılıyor. alıcı işi bittikten ardindan istediği yerde aracı bırakabiliyor. MOOV kullanan müşteriler yakıt amaciyla ekstra tek ücret de ödemiyor. Yakıtları biterse yakit Ofisi’nden fiyatsız olarak doldurabiliyor.

Maraş: “Saatlik araç kiralama, yeryüzünde tertemiz tek trend”

Garenta ve ikinciyeni.com genel Müdürü Özgür Maraş, “Avrupa ve Amerika’da ‘Y’ kuşağı nihayet vakitlerde araç sahibi olmak yerine, kiralama sistemini seçenek ediyor. araç satın almanın tüketicilere getirdiği mali yükler düşünüldüğünde kiralamanın çok dahada avantajlı tek metot olduğu alana çıkıyor. Saatlik araç kiralama ise, yeryüzünde tek moda olarak yaygınlaşıyor. Biz de Garenta olarak araç kiralamanın her alanında müşterilerimize hizmet vermeyi kendimize tek ilke edindik. tertemiz markamız MOOV ile saatlik araç kiralama hizmetimizi müşterilerimizle buluşturarak her vakit olduğu benzeri sektöre tertemiz tek ivme ve tertemiz tek deney kazandırıyoruz. Bu tertemiz markamızla müşterilerimize Yalnızca gereksinim duydukları vakit diliminde kiralama yapabilecekleri tek hizmet çikarmaya başladık” dedi.
1536063443_moov_by_garenta-kopya

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir