İhracatta rekora koşuyorlar!

  • 1 year ago
  • 0
İhracat pazarlarında 2020 seneye civarindan agresif büyüme hedefi var olan Anadolu Isuzu, 2018 yılının evvel 6 ayında vatan dışına 376 araç satışı gerçekleştirerek Türkiye’nin en çok otobüs ve midibüs ihraç eden ticari araç markası oldu.

Anadolu Isuzu markası, 2018 yılının evvel 6 ayında Türkiye’nin en çok otobüs ve midibüs ihraç eden ticari araç markası oldu. Geçtiğimiz sene 23 senelik dışsatım tarihinin maksimum dışsatım cirosuna ulaşan marka, aynı zamanda 14. midibüs şampiyonluğunu elde etmişti. Bu başarısını ayni ritimde devam ettiren ve evvel 6 ayda vatan dışına 174 otobüsle birlikte 202 midibüs ihraç ederek türk mali üreticiler içinde maksimum dışsatım yapmış oldu. En yakın rakibinden 167 adet dahada çok araç satma başarısı gösteren Anadolu Isuzu’nun 2018 senesi evvel 6 aylık satış oranları, 2017 seneye göre otobüs segmentinde 2 büyürken, midibüs segmentinde ise (‘lik tek büyüme grafiği sergiledi.

3-kopya

Otobüs ve midibüs segmentlerinde toplaminda vatan dışı satışlarında geçen yila göre W büyüme başarısı gösteren marka, en nihayet Temmuz ayında 104 araçlık Romanya Köstence Belediye ihalesini kazanarak dışsatım pazarlarında tarihinin maksimum adetli araç ihale sözleşmesini imzaladı.

2-kopya

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir