Toyota

  • 1 year ago
  • 0
Toyota’nın Türkiye’deki 59’ncu, İstanbul’daki 8’nci plazası “Toyota Plaza Aktoy” Avcılar’da açıldı. Toyota’nın 3S Plaza (satış, servis ve yedek parça) konseptine ahenk gösteren var olan Toyota Plaza Aktoy, aynı zamanda çevre arkadaşı binalara verilen Leed Gold sertifikasına da sahip.

Toyota Plaza Aktoy, 755 m2’lik showroom, 11 bin 340 m2’lik kapalı alan, 775 m2’lik ek araç otoparkı ve bin 220 m2’lik açık alanda 36 şuurlu personeli ile hizmet verecek.

toyota-plaza-aktoy-2-kopya

Toyota Plaza Aktoy’un açılış merasimine Toyota ülkemiz Pazarlama ve Satış A.Ş. CEO’su Ali Haydar Bozkurt ve Toyota Plaza Aktoy yönetim heyeti Başkanı Oğuzhan Küçükoğlu ile birlikte çok sayıda çağrılı katıldı. merasimde konuşma yapan Toyota ülkemiz Pazarlama ve Satış A.Ş. CEO’su Ali Haydar Bozkurt, 2020 seneye civarindan var olan süreçte Toyota’yı Türkiye’nin en sevilen markası yapma hedeflerinin bulunduğunu belirterek “Bu hedefe giden yolda bayi ağının güçlenmesi nihayet derece önemli. Bu ülkeye tek çivi dahi çakmanın mühim olduğu bu dönemde hemide ahenk gösteren ücret manada ayni vakitte da istihdam açısından Toyota markasına güvenerek bu yatırımı gerçekleştirenleri kutluyorum” dedi.

toyota-plaza-aktoy-3-kopya

Leed Gold Sertifikalı Plaza

Toyota Plaza Aktoy yönetim heyeti Başkanı Oğuzhan Küçükoğlu “Aktoy Plaza, Leed Gold sertifikasına sahip çevre arkadaşı tek yapıdır. sıhhatli ve ekolojik tek çalışma çevresi oluşturduğumuz plazamızda senelik yüzde 20 enerji ve yüzde 45 su tasarrufunu hedefliyoruz. yapı kullanıcılarının ve içinde yaşayacak kişilerin konforu ve sıhhati LEED sisteminin kriterlerine en üst seviyede uymaktadır” dedi.

oguzhan-kucukoglu-ali-haydar-bozkurt-2-kopya

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir